• Одесса ТРЦ "Ривьера" тел. (048) 770-66-69 Киев ТРЦ "Караван" 093-223-11-77 Днепропетровск ТРЦ "Караван" 093-223-11-88 Полтава ТРЦ "Экватор" 093-223-11-66
  • crazykarting@gmail.com

Новости

ІІІ-й етап Чемпіонату України та Кубку Дитячої Академії Картингу.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

На вихідних в Кам’янському спекотно! Чемпіонат України з картингу набирає обертів! 

Швидкість понад 150 км/год. Прискорення з місця фантастичне! Техніка та пілоти працюють на межі можливостей та законів фізики! Чи всі витримають навантаження цього разу? Досвід попередніх етапів показав, що передбачити переможця неможливо. Все вирішується на трасі! Тут і зараз! 

Вік спортсменів Дитячої Академії від чотирьох років! Шоломи більше за пілотів ) А пристрасті та змагальний дух неймовірний. Все по справжньому!

Мотори, техніка та талановиті пілоти! Ти маєш це побачити!

За інформацією Комітету картинга ФАУ.

СrazyKarting

СrazyKarting это картинг в Одессе, в Днепропетровске, в Киеве, в Полтаве. Это динамично развивающаяся сеть картинг-клубов, где можно покататься на картах, выводящая эту сферу услуг на новый уровень. Предоставляя лучшие карты, обеспечивая комфорт и безопасность наших клиентов, а так же внедряя новые форматы гонок, мы надеемся занять достойное место в организации Вашего досуга. Это корпоративы и дни рождения на картинге, это место, это соревнования на картинге среди знакомых и друзей.  Мы проводим обучение детей и взрослых езде на картинге. Будем рады Вашему визиту!